Ondrášovka
Ondrášovka
MARILA - Tachov

Muži A: SK Votice - FK Hořovicko [4.11.2012]

Datum: Úterý 6.11.2012 10:34 - aktualizováno: Úterý 6.11.2012 10:54Zobrazeno: 2166x
5:2 (4:0)

zápis ze zápasu

Votice se bavily fotbalemVotice – Ve fotbalové I. B třídě, skupiny E, si lídr tabulky z Votic pěkně zastřílel od sítě béčka Hořovicka a to ještě mnoho šancí neproměnil. Od začátku měli domácí hru ve své režii a do poločasu čtyřikrát rozvlnili hořovickou síť. Skóre otevřel Viskup po přihrávce Jonszty, druhý zásah přidal doklepávkou Homolka střely Viskupa, potřetí zacílil rybičkou Neuberg po centru Jonszty a poločasový stav uzavřel z trestného kopu Čupr. Další šance třikrát Jonszta (dvě sóla a břevno), M. Budil a Neuberg neproměnili. Hosty muselo bolet za krkem, jak se otáčeli za votickými hráči. Do druhého poločasu vstoupili lépe Hořovičtí a z prvního vážnějšího brejku skóroval Ungr. Poté hostující gólman Keberle vychytal hlavičku Jonszty, dvakrát Koláře a Šedivého. Nestačil jen na sražený míč svého obránce po centru Koláře. V závěru se probudili Hořovičtí, Ábel pálil vedle a Šlajera vychytal po sóle Soukup. Přesto v 87. minutě Ábel po dlouhé přihrávce a ranou k tyči upravil na 5:2. Autor: Pavel Šimáček

12. Viskup, 15. Homolka, 33. Neuberg, 36. Čupr, 64. vlastní –  47. Ungr, 87. Ábel.