béčko - Podlesí
Sedlčany - Struhařov

Muži A: SK MARILA Votice - Tatran Prachatice [27.10.2007]

Datum: Úterý 30.10.2007 13:34 - aktualizováno: Úterý 30.10.2007 22:41Zobrazeno: 2208x
1:0 (0:0)

Do první šance se dostali domácí v 15. minutě, ale Bartolšic po trestném kopu Svobody, mířil do náruče prachatického gólmana Rusina. Také s další střelou Bartolšice si hostující brankář poradil. Na druhé straně Nitrianský poslal trestný kop nad Soukupovu bránu. Do poločasu měla obě mužstva ještě několik náznaků příležitostí, které však gólmany neohrozily.
Po změně stran nejprve prachatický Koršala poslal trestný kop mimo branku Soukupa. Rozhodnutí přišlo za tři minuty. Po přihrávce střídajícího Hájka, který byl na hřišti pouhé dvě minuty, a puštění míče Sieglem lépe postavenému Slabému, se posledně jmenovaný zapsal do listiny střelců - 1:0. V 69. minutě hlavičkoval bývalý sparťanský kanonýr vedle branky. Hosté mohli srovnat v 76. minutě, ale tečovanou střelu skvěle vyrazil Soukup. Domácí měli v závěru několik slibných příležitostí zvýšit náskok, ale Janů a dvakrát Daniel měli vychýlenou mušku. Domácím tak potřetí v řadě staqčila k výhře jediná branka.
Ivan Čabala, trenér Votic: „Nevím, co se stalo, ale ještě jsem neviděl náš mančaft zahrát tak slabě. Trápení, bez pohybu, bez šancí. Trochu se hra zlepšila výměnou hráčů po změně stran, ale jinak to byl remízový zápas. Tři body se ale počítají."

foto L.Křemen/JV

Slabý
Kříž-Paták, Janoch DS Helebrant
1/0
0
300
Soukup - Janů, Rezek, Gazmend, Málek - Gruber (46.Bareš), Z.Svoboda, Kounovský, Slabý (73.Daniel) - Siegl, Bartolšic (59.Hájek).
-
  • Prachatice
    Prachatice

Nástup - kapitáni Nitrianský a Rezek s trojicí rozhodčích - Janoch, Kříž a Paták