žáci mladší - Kouřim
Poříčí - Hvozdnice 4:3

Muži A: SK MARILA Votice - SK Motorlet Praha [5.4.2008]

Datum: Sobota 5.4.2008 22:14 - aktualizováno: Neděle 6.4.2008 18:51Zobrazeno: 2389x
2:0 (0:0)

V divizní fotbalisté Marily Votice si po výhře na Admiře Praha chtěli smlsnout i na  Motorletu Praha. Přestože jim  chyběly ikony Horst Siegl a Zdeněk Svoboda, kteří měly povinnosti ve Spartě Praha, ve tvrdém zápase s množstvím žlutých a červených karet zvítězili.

V úvodních deseti minutách bylo rušno před oběma brankami. Domácí Daniel nejprve trefil náruč brankáře a posléze tyč, na druhé straně vyzkoušel pozornost brankáře Klímy Machurka a Mašanský. Poté se hra přenesla do středu hřiště a do poločasu byla vidět spíše bojovnost a žluté karty, než kombinace.

Ihned po přestávce se mohli hosté dostat do vedení, ale hlavičku Tlustého kryl Klíma reflexivně u tyče. Domácí dostala do hry 59. minuta, kdy centr Daniela srazil hostující hráč rukou v šestnáctce a Bartolšic se z penaltového puntíku nemýlil - 1:0. Vzápětí ale přišla pro Votice pohroma, když Rezek fauloval a po druhé žluté následovala v rukou rozhodčího Šoba i červená. Přesilovku hostů, ale měla jepičí život. Brankář Foterka vynadal rozhodčímu a musel se jít také předčasně sprchovat. Hra opět upadla do průměru, hosté hráli tvrdě, na hranici únosnosti a domácí se jim chtěli, vyrovnat, a proto rozhodčí Šob rozjel karetní mariáš, naštěstí již jen ve žlutém provedení. Definitivní rozuzlení zápasu přinesla poslední minuta řádné hrací doby a rychlá akce střídajících hráčů, když střelu Honky vyrazil gólman, poté přihrál Slabému, a ten uklidil míč do sítě.

Zápas se nám moc nepovedl a vítězství bylo vydřené. Fotbal se moc nehrál, spíše to byla kopaná, ale tři body jsou doma. Moc šancí na obou stranách nebylo, a proto je vítězství cenné," řekl po zápase spokojený kormidelník Votic Ivan Čabala.