mladší žáci - FK Kolín
žáci mladší s Benešovem

Muži A: SK MARILA Votice - SK Jankov [19.4.2008]

Datum: Pátek 25.4.2008 22:05 - aktualizováno: Pátek 25.4.2008 23:23Zobrazeno: 1856x
3:0 (1:0)

Nezáživnou půlhodinku zakončil mazácky domácí Siegl, který si naběhl na centr Filingera - 1:0.Vzruch přinesla poslední minuta poločasu. Nejprve domácí gólman Soukup kryl nepříjemnou střelu Maxovy kopačky a z rychlého protiútoku namířil Bareš do tyče a následnou dorážku Siegla vykopával obránce z branky. V 65. minutě si přiklepl Sieglův centr Daniel a jeho střela skončila v síti - 2:0. Zanedlouho se prosadili i hosté a z rychlého brejku snížil Jordán. Tečku za utkáním udělal Filinger přesně mířenou střelou k tyči. Už v nastavení spatřil červeného žolíka jankovský Bláha za faul na Bartolšice.

„Prvních dvacet minut jsme se hledali, spoustu míčů jsme ztratili uprostřed hřiště, závěr poločasu už byl lepší. To samé se opakovalo po přestávce, takže jsme kvalitně odehráli pouze polovinu zápasu. Vyhráli jsme ale zaslouženě, měli jsme řadu šancí. Pochvalu zaslouží Soukup, který v brance dostal šanci ," řekl po zápase kormidelník Votic Ivan Čabala.