Dokopná jaro 2007
MARILA - Tatran

Muži A: SK MARILA Votice - Litol [25.9.2010]

Datum: Neděle 26.9.2010 19:39 - aktualizováno: Pondělí 27.9.2010 17:11Zobrazeno: 1660x
2:2 (1:1)

Půl hodiny se hrála vyrovnaná partie. Hosté nakopávali míče na Ježka, domácí kombinovali, ale do šancí se nedostávali. Jen Svátek pálil vedle a do břevna a střelu Janů po rohu kryl gólman. Ve 36. minutě prodloužil Ježek dlouhý nákop a Cáska byl u míče dříve než Novák – 0:1. Do poločasu ještě průnik Ježka kryl Novák. V 53. minutě vyrovnal Lizák z dorážky. Jenže v 65. minutě Ježek hlavou po trestném kopu dostal opět hosty do vedení. Domácí tlačili a Horváth po centru Knoblocha alespoň vyrovnal.

„Zápas se nám nepovedl a herně jsme nepřesvědčili hlavně v prvním poločase, kdy jsme se nemohli dostat do tempa, soupeř nás dobře pokrýval a zlobil z brejků. Hosté se nesnažili hrát fotbal, nakopávali míče na vysokého Ježka, na kterého jsme se připravovali celý týden. Jenže jedna prohraná hlavička, míč propadl mezi Barešem a Janů a druhý útočník před gólmanem píchl míč do branky. Ve druhém poločase jsme přidali, vyrovnali a chtěli zápas zlomit. Jenže po standardce nám Ježek dal hlavou druhý gól. Poté jsme zvedli hlavy a alespoň vyrovnali, za což hráčům musím poděkovat. Remíza je pro nás ztrátou, soupeř byl jednoznačně slabší, ale my jsme nedokázali zopakovat výkon proti Táboru,“ zlobil se kouč Votic Ivan Pihávek.

53. Lizák, 75. Horváth – 36. Cáska, 65. Ježek.