BN - dorost
BN - dorost
Dorost - Miličín

Muži A: SK MARILA Votice - Klatovy [28.4.2007]

Datum: Pondělí 30.4.2007 16:52 - aktualizováno: Pátek 4.5.2007 09:36Zobrazeno: 1872x
3:1 (3:0)

Votice sehrály proti lídrovi poločas snů. Již ve 3.minutě centroval Maron, Siegl hlavičkoval a Nepivoda dorazil míč do sítě - 1:0. Hosté poté převzali iniciativu, zle dotírali na branku Votic, ale střely Kulhánka, Koppla a Sýkory skončily vedle a Brejchovu kryl Solnař. Domácí tlak hostů přežili a podnikali brejky. Nejprve hlavičkoval Málek do brankářových rukavic. Ve 29.minutě vypálil Maron a brankář Míčka vyrazil míč na roh bravurním zákrokem. Po rohu Marona se dostal míč k Rezkovi, který ho napálil do sítě - 2:0. V závěru poločasu podržel Votice Solnař, když chytil dvě velké šance Kulhánka a Koppla. Když už se chystali všichni na poločasovou přestávku, zahrál Maron trestný kop na Siegla a jeho přiklepnutí přetavil ve třetí gól Nepivoda - 3:0.

Po přestávce hosté vyvinuli tlak, ale střely Sýkory, Kulhánka mířily vedle, Vítovcova tečovaná jedovka skončila na tyči a Schveinera vychytal Solnař. Domácí hlídali náskok a jen Budil a Siegl ohrozili klatovskou bránu. Hosté se nakonec dočkali v 81.minutě snížení z penalty Kulhánkem - 3:1.

Ivan Čabala, trenér: "Soupeře jsem se obával, navíc se mi v týdnu zranil Tomáš Hájek, s kterým jsem počítal. Nakonec jsem se rozhodl do útoku pro zkušenost a Miloš Nepivoda vstřelil dvě nádherné branky. Po rychlém gólu jsme se zatáhli, hosté kopali šest rohů a měli dvě šance. Fotbal se ale hraje na góly a my ze dvou standardek dali dvě další branky. Po přestávce jsme nechtěli dostat brzo gól, což se povedlo také díky Solnařovi, který chytal fantasticky. Spokojen jsem jak s body, tak s předvedenou hrou."

sim,lj - foto L.Křemen a JV

Nepivoda 2, Rezek
Švanda
3/1
0
400
Solnař - Janů, Svoboda, Rezek, Novák - Malina, M.Budil (90.Baťha), Málek, Maron (78.Daniel) - Nepivoda (59.Lantora), Siegl.
-
  • Klatovy u nás
    Klatovy u nás

Nastupujeme. Trojice rozhodčích a kapitáni(náš Michal Budil)

Dobrý začátek! Střelec Nepivoda přijímá gratulace od Málka, Janů a Maliny

Výrazná postava utkání - Horst Siegl

Míč v síti soupeře sleduje Nepivoda - 2:0!

Zatímco střelec branky Rezek je schovaný mezi hráči, Nepivoda má už ruce nad hlavou

Je to tam! Střelec druhé branky Rezek to dává všem najevo

Dokonáno jest - 3:0! Na zemi střelec Nepivoda a kapitán Budil, nad nimi Janů a Málek