Muži A: SK MARILA Votice - H.Měcholupy [13.6.2012]

Datum: Sobota 16.6.2012 10:08Zobrazeno: 1211x
4:7 (0:5)

Votice stihl debakl

Votice – K předehrávce posledního kola fotbalové divize nastoupili ve středu hráči Marily Votice (pátí v tabulce) proti lídrovi z Horních Měcholup. Zápas přinesl málo vídanou přestřelku, kterou domácí nezvládli, když hlavně v prvním poločase hráli tragicky.

Takový fičák ve Voticích ještě snad nezažili, když mezi 7. –  37. minutou děravá obrana s brankářem Novákem pětkrát inkasovali, když se hattrickem prezentoval bývalý ligový hráč Jan Mikolanda.

Po bouřce v kabině se votická hra po přestávce zlepšila, také i díky polevení hostů. Haas po přihrávce Viskupa snížil, jenže vzápětí brankář Novák nesmyslně namazal míč od rohového praporku na nohu Mikolandy a bylo to 1:6, o chvíli později se trefil Folwarczny. Na přijatelných 4:7 pro Votice do konce zápasu uzavřeli dvakrát Veselý a jednou Walter.

68. a 77. (z PK) Veselý, 69. Walter (z PK), 53. Haas – 7., 23., 37. (z PK), 55. Mikolanda, 25. Valenta, 30. Jíša, 64. Folwarczny.