dorost - Milín
Jankov-Budenín

Muži A: SK MARILA Votice - FK Tachov [30.5.2010]

Datum: Neděle 30.5.2010 22:32 - aktualizováno: Neděle 27.6.2010 16:25Zobrazeno: 1598x
4:0 (3:0)

Od začátku se domácí usadili na polovině posledního celku a bylo otázkou, kdy se gólově prosadí. Hlavička Pohorského, střela Neuberga po centrech Waltera a trestný kop Horvátha skončily mimo brankové tyče. V 9. minutě se uvolnil Horváth po přihrávce Knoblocha v šestnáctce a střelou k tyči otevřel skóre. V 18. minutě se radovali domácí podruhé, když po centru Waltera skončila „rybička“ M. Budila s pomocí tyče v síti. Další hlavička Knoblocha šla nad a ránu Neuberga vyrazil gólman na roh. V 31. minutě vysunul Budil českou uličkou Pohorského, a ten si v koncovce poradil – 3:0. Vzápětí Budil napálil tyč po centru Waltera. V závěru poločasu zahrozili hosté, ale ránu Brauna vyrazil Mašín a Hudec pálil vedle branky.

Po přestávce pokračoval tlak Votic, ale Walter, hlavička Borkovce, Knobloch, Horváth a Rezek se netrefili mezi brankové tyče, Horváth v ložence nastřelil gólmana a o chvíli později přehazoval brankáře z dálky, ale míč odražený od země přeskočil branku. A tak jediným úspěšným střelcem byl v 76. minutě Neuberg dělovkou pod břevno po přihrávce Knoblocha.

„Nebyli jsme lehkonozí, ale svoji kvalitu jsme potvrdili. Soupeř byl ale nepříjemný, štípal, kousal, soustředil se defenzivu s rychlým přechodem do útoku, což bylo pro naše hráče náročné na koncentraci, ale nakonec jsme to zvládli, za co jsem rád. Bylo to spíše vydřené vítězství, gólů jsme mohli nastřílet víc, ale to nevadí, v posledních dvou zápasech jsme se střelecky trápili a teď jsme dali čtyři góly, takže i po téhle stránce je to pro mě cenné vítězství,“ měl radost trenér Votic Ivan Pihávek.