Marila - Klatovy
starší dorost S.Boleslav

Muži A: SK MARILA Votice - FK Tábor [12.6.2010]

Datum: Pátek 18.6.2010 16:29 - aktualizováno: Sobota 19.6.2010 23:34Zobrazeno: 1620x
1:0 (0:0)

Dobývání táborské brány, tak by se dalo charakterizovat utkání, ve kterém domácí měli neustálou převahu, jenže s muškou byli na štíru. Paradoxem bylo, že největší šanci poločasu měli hosté. Ve 31. minutě musel domácí gólman Soukup hasit požár, když vyřešil Stozskovo sólo pádem pod nohy a Táborští kopali pouze roh.

Ve druhé části se Votice konečně prosadily. V 61. minutě si na Knoblochův rohový kop naskočil Budil a hlavou rozjásal domácí příznivce.

„Klasický zápas, který na jaře předvádíme doma. Hosté se uchýlí k těžké defenzívě s osmi hráči před čtvercem a nakopává míče deopředu. Pak už bylo jen otázkou času, kdy vstřelíme branku,“ řekl trenér Votic Ivan Pihávek.