Muži B léto 2009
MARILA - Domažlice

Muži A: SK MARILA Votice - FK Spartak MAS Sezimovo Ústí [28.10.2006]

Datum: Sobota 28.10.2006 23:15 - aktualizováno: Úterý 31.10.2006 10:49Zobrazeno: 1748x
0:0 (0:0)

Celý zápas se vyznačoval velkou bojovností obou mužstev s minimem vyložených šancí.

V úvodu byli nebezpečnější hosté, ale při střelách Zelenky a Koutníka nemusel Solnař zasahovat. Domácí zahrozili v 16.minutě Baťhovou jedovkou, která se zastavila o síť, ale jen boční. Po dvaceti minutách Votičtí hru vyrovnali. Ve 26.minutě si naběhl Budil na trestný kop Baťhy a po chybě brankáře ("zboural" spoluhráče Koutníka, který musel po chvíli odstoupit) hlavičkoval mimo hostující tyče. Do poločasu si ještě brankář Chylík poradil s dělovkou Budila z trestného kopu a na druhé straně uhasil požár Janů po průniku Kvasničky.

Po přestávce pokračovala bojovná kopaná, která se odbývala hlavně uprostřed hřiště. V 50.minutě pálil Horka po samostatné akci nad. Další střely hostů končily vedle votické branky. Jen v 70.minutě vychytal Solnař rychlého Samce. Dvě největší příležitosti přišly v závěru utkání. Nejprve v 86.minutě, po trestném kopu, bravurně podržel domácí Solnař při střele Zelenky a poradil si i s dorážkou Chomáta. Na druhé straně měl rozhodnutí na kopačce v 92.minutě Šimáček po přihrávce Hollera, ale ve vyložené šanci mířil vedle branky.