závěrečná 1978 v Srbicích
Dobříš - dorost

Muži A: SK MARILA Votice - FK Slavoj Vyšehrad [14.4.2007]

Datum: Úterý 17.4.2007 12:15 - aktualizováno: Úterý 17.4.2007 14:27Zobrazeno: 1918x
0:1 (0:1)

Již dvacátá vteřina rozhodla o osudu utkání. Hosté rozehráli, poslali míč na nabíhajícího Bošanského, kterého centr zúročil ve tři body hlavičkou Březina. Domácí měli poté více míč na kopačkách, ale do poločasu si vytvořili jen jednu velkou šanci, když centr Nepivody usměrnil osamocený Maron na malém vápně hlavou do náruče brankáře Víška. Hosté podnikali nebezpečné brejky a třikrát byli blízko zvýšení náskoku, ale dvě Matusznyho dělovky vyrazil Solnař a Sedláček pálil těsně vedle. Navíc rozhodčí Vokál odpustil oběma mužstvům pokutové kopy po faulech na pronikajícího hráče.

Po přestávce se domácí snažili vyrovnat hlavně po dlouhých autech Michala Budila, ale hlavičky Rezka a Marona v pohodě lapil Víšek a Janů trefil obránce na brankové čáře. V 78.minutě po trestném kopu Hájka vyrazil gólman s obtížemi střelu Budila. Hosté jen bránili a v útoku byli neškodní, přesto si odvezli tři body. Těsně před koncem byl na pokyn asistenta rozhodčího vykázán na tribunu domácí trenér Čabala. (sim)

Ivan Čabala, trenér:"Hrál se vyrovnaný zápas, který rozhodla naše hrubá chyba ve dvacáté vteřině. Kluci sice dřeli, šance jsme měli po standardních situacích, ale vyrovnání nepřišlo. Škoda, že jsme nebodovali, byl to remízový zápas. Proč jsem byl vyhozen na tribunu? Asistent rozhodčího řekl, že jsem hlavnímu nadával. To není pravda, jen jsem reagoval na nesmyslný faul na půlce hřiště. Žádná vulgární slova neproběhla".