S Březnicí
S Březnicí
B - Sedlčany

Muži A: SK MARILA Votice - FK Kunice [20.3.2010]

Datum: Neděle 21.3.2010 19:40 - aktualizováno: Neděle 21.3.2010 20:20Zobrazeno: 1935x
0:1 (0:1)

Votice opět těsně prohrály

Votice – Po porážce s Meteorem Praha prohrála smolně divizní MARILA Votice opět v domácím prostředí, tentokrát s druhými a o postup bojujícími Kunicemi. Převaha domácích fotbalistů přišla v zápase vniveč.  Autor: Pavel Šimáček

Zápas začal pro Votice špatně, když ve 2. minutě fauloval Faitl v šestnáctce a Balšánek penaltu proměnil. Poté však převzali iniciativu překvapivě domácí, vypracovali si šance, ale Borkovec po hlavičce Horvátha pálil vedle, Lukeš po rohovém kopu špatně trefil míč a M. Budil po přihrávce Lizáka mířil do gólmana. Hosté spoléhali na brejky, ale Balšánkovu a Jíši střely kryl Mašín a Marek hlavičkoval po centru Kopty nad.

Po přestávce se hrálo prakticky jen na jednu branku, a to Kunickou. Gól by ale Votice nedaly asi ani do půlnoci. Příležitosti Budila, Knoblocha, Horvátha a Pohorského v nastavení lapil gólman Krch, hlavičky Knoblocha, Neuberga, Lizáka a Faitla skončily vedle branky a Neubergovu střelu zastavilo břevno. Hosté nevěděli kam dřív skočit a zmohli se jen na jednu odpověď, ale dělovku Koubka po standardní situaci vyrazil Mašín na roh, přesto si odvezly Kunice tři body z Votic.

„Oproti minulému zápasu nemám hráčům co vytknout. Měli výborný přístup k utkání, bojovali, byli aktivní, důrazní a hráli svůj fotbal. Ve druhém poločase jsme soupeře zatlačili, ale bohužel jsme z mnoha šancí nedokázali vstřelit branky a Kunice měly velké štěstí. Penalta asi byla, ale my jsme měli po faulech na Lizáka a Pohorského kopat penalty také,“ zlobil se po zápase na hlavního arbitra trenér Votic Ivan Pihávek.

VŠECHNY FOTKY

2. Balšánek /PK/
Cupl - Bureš, Prokeš   DS - Dostál
1/2
0
450

Mašín – Viskup, Neuberg, Faitl, Bareš – Borkovec, Lukeš, M. Budil (57. V. Pohorský), Walter (20. Knobloch) – Horváth, Lizák.