dorost - Petrovice
béčko - Podlesí

Muži A: SK MARILA Votice - FK Hořovicko [16.5.2010]

Datum: Středa 19.5.2010 20:24 - aktualizováno: Středa 19.5.2010 20:55Zobrazeno: 1538x
0:0 (0:0)

Hosté, hrající o záchranu, přijeli s jasným cílem, zabetonovat obranu a proti favorizovaným Voticím získat alespoň bod. To se jim nakonec povedlo, když měl velkou zásluhu na bezbrankové remíze brankář Molnár. Od začátku se domácí usadili na polovině Hořovicka, ale Knoblochovu střelu po přihrávce Bareše gólman Molnár kryl, rány Knoblocha, Horvátha i dalekonosný pokus Faitla skončily mimo brankové tyče. Největší šanci měl Borkovec po přihrávce Knoblocha, ale Molnár vyrazil střelu nohou na roh. Hosté sice bránili, ale podnikali nebezpečné brejky – střelu Koláře Mašín kryl a bodlo Novotného šlo těsně vedle. Největší příležitost hostů přišla ve 32. minutě po standardní situaci, ale hlavičku Mašín vyrazil a míč odklidila obrana do bezpečí.

Po přestávce pokračovala Marila v bezzubém tlaku, když hlavička Faitla po rohu Knoblocha zamířila vedle, stejně dopadl Knobloch po přihrávce Viskupa, Rezkovu hlavičku Molnár kryl, poradil si i hlavičkou Neuberga po rohu Waltera a střela Horvátha olízla břevno. A tak mohli domácí přijít i bod, když v poslední minutě únik hostů zakončený střelou, vyrazil Mašín na roh.

„Celý zápas jsme hráli na jednu bránu, vytvořili jsme si i šance, které jsme však neproměnili, hlavně kvůli výbornému brankáři soupeře a také nám chybělo štěstíčko. Hořovicko nás nepřekvapilo, stále jen bránilo a vzadu nás prověřilo jen ze standardní situace a po rychlém brejku. Byl to jeden z nejslabších soupeřů, ale my jsme nepředvedli nic překvapivého, a proto zápas skončil bez branek,“ zlobil se trenér Votic Ivan Pihávek.