Vlašim-dorost
Votice B - Jankov

Muži A: SK MARILA Votice - FK Admira Praha [18.8.2007]

Datum: Pondělí 20.8.2007 18:32 - aktualizováno: Čtvrtek 30.8.2007 23:03Zobrazeno: 1909x
1:0 (1:0)

Úvod utkání patřil hostům. Ve druhé minutě se jako první osmělil Vobořil, který vystřelil a odražený míč v tísni vysoko přestřelil Šafr. Poté prosvištěl Smejkalův střílený centr vedle Klímovy brány. Ve 12. minutě po dlouhém autu Vobořila hlavičkoval do náruče votického gólmana Vlček. V té samé minutě se dostali ke slovu také domácí, střelu Svobody gólman Hlavatý vyrazil a obrana míč uklidila do bezpečí. Ve 30. minutě se uvolnil Šafr, přihrál Kejhovi, s jehož pokusem si Klíma poradil. Jediná branka utkání padla o čtyři minuty později. Bareš našel Rezka a ten pohotově k bližší tyči otevřel skore - 1:0.
Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí. Po faulu na Kounovského trefil Svoboda pouze zeď. Zvýšit mohl Budil, ale jeho střelu vykopl hostující obránce z brankové čáry. Další trestný kop Svobody skončil v náruči pražského brankáře. Hosté odpověděli pouze nepovedenou střelou vedle klece. Poté se hra přiostřila a v rozmezí tří minut se třikrát žlutilo. Admira se pokoušela o vyrovnání, ale z rychlého brejku skončil střelecký pokus neúspěšně. Na druhé straně unikl Daniel a jeho bombu stačil Hlavatý vyrazit. Hosté se tlačili před bránu, nejprve po rohovém kopu hlavičkoval Šafr nad a stejně se vedlo jeho spoluhráči, který poslal míč do stejného místa. Domácí si taktickou hrou už vítězství vzít nenechali a podruhé doma naplno bodovali.
Ivan Čabala, trenér Marily Votice: „Důležité vítězství. Admira působila lepším dojmem než Viktorka před čtrnácti dny, hrála tvrději, od podlahy. Patřilo ji úvodních dvacet minut a závěr zápasu, kdy se snažili o vyrovnání. Jinak jsme měli více ze hry my a soupeře jsme, kromě standardek, do ničeho nepustili. Klukům chci poděkovat za bojovnost, ale ukázali i fotbalové umění a zaslouženě jsme vyhráli."

rouBND,jav+foto JV

Rezek
Paták - Rauch, Mudra DS Vorel
2/2
0
550
Klíma - Janů, Budil, Gazmend, Málek - Slabý (79.Novák), Rezek(K), Z.Svoboda, Bareš - Bartolšic (71.Daniel), Kounovský (90.Neuberg).
Hlavatý - Kurek, Šafr, Ondrík, Martinic, Smejkal (57.Kopřiva), Kejha, Houzar, Vlček(K), Pelc (42.Machata), Vobořil.