trénink
trénink
Válečná poločasová porada

Muži A: SK MARILA Votice - Český Krumlov [14.4.2012]

Datum: Neděle 15.4.2012 00:25 - aktualizováno: Neděle 15.4.2012 00:33Zobrazeno: 1537x
1:1 (0:1)

Votice vydřely alespoň remízu

Votice – Divizní fotbalisté Votic mají na jaře výbornou formu a již čtyřikrát zvítězili. Navléknout pátý korálek na nit neměl být problém, protože přivítali předposlední Český Krumlov. Jenže ouha, domácí byli nakonec rádi, že urvali bod, když je spasil Polodna.

Od začátku se hrál překvapivě vyrovnaný fotbal bez vážnějších ohrožení branek. U domácích jen Veselý prověřil brankáře Jirkala a Walter mířil vedle branky, na druhé straně vypálil dalekonosnou ránu Pintér.

V 36. minutě tak přišel pro Votice šok. Faitl fauloval v šestnáctce a Weinhard penaltou nepohrdl.

Od té doby se domácí probudili a začali se tlačit před branku soupeře. Jenže Štochl po závaru mířil vedle, Polodnu, Viskupa po nabídce Štochla, Čupra z trestného kopu a Faitla vychytal brankář Pintér. Urputně bránící hosté nakonec vedení neudrželi, když se v 80. minutě trefil technicky Polodna po přiklepnutí Veselého a vystřelil Voticím alespoň bod.