Sedlec-dorost

Muži A: SK MARILA Votice - 1.FK Příbram B [15.11.2008]

Datum: Neděle 16.11.2008 20:14Zobrazeno: 1517x
1:4 (0:2)
Krajské derby, které řídila trojice z Německa, bylo od začátku jasně v režii Příbrami. Již v 9. minutě si naskočil Škácha na trestný kop Šindeláře a zamířil hlavou k tyči – 0:1. Domácí branka nevyburcovala, hráli vlažně a pomalu. V 18. minutě podnikli hosté smrtící brejk. Hloušek unikl a naservíroval míč před branku Šindelářovi, který si již s Duchečkem věděl rady – 0:2. Domácí si v prvním poločase vypracovali jen jednu gólovou šanci, ale Svoboda po úniku a zpětné přihrávce Horvátha trefil obránce na brankové čáře.I po přestávce procházeli příbramští hráči domácí obranou jako nůž máslem. Šindelářovu střelu ještě Ducheček vyrazil, stejně si poradil i s únikem Šlapáka, ale na následnou dorážku Kalabišky již nestačil – 0:3. V 58. minutě zpracoval domácí Malina míč pro Šlapáka, který sám před Duchečkem ještě přihrál před branku Máchovi, a ten uklidil míč počtvrté do sítě Votic. Hosté polevili a domácí se trochu dostali do hry, hlavně byly sympatické úniky střídajícího Houšky. V 70. minutě si narazil Daniel míč s Rezkem a utěšenou střelou od břevna do brány, alespoň zmírnil votickou porážku. V závěru mohli hosté ještě zvýšit, ale Ducheček to Šlapákovi, Škáchovi ani Doležalovi nepovolil.„Chtěl bych hrát dneska za Příbram, protože naši hráči připravili všechny góly soupeři jako na podnose svými chybami. Někteří by se se měli zamyslet nad svým přístupem k zápasu nebo celkově k k utkáním v závěru podzimu. Přesvědčili jsme se, že nepropadáváme v soubojích, ale děláme naivní chyby, kterých se nedopouštějí ani dorostenci. Je mi to trošičku líto, protože druzí hráči na hřišti nechají maximum, vyždímají se, ale dokud kluci nepřenesou z kabiny plácání po zádech a hecování na hřiště, tak nejsme schopni uspět. Myslel jsem si, že zápas sehrajeme daleko důstojnějším způsobem. Úvod sezony se nám povedl, ale v závěru jsme propadali. Musíme se nad tím zamyslet a provést důkladnou analýzu, “ byl po zápase lodivod Votic Ivan Pihávek rozčarovaný z výkonu svých oveček.