Mlsáme
Mlsáme
Nusek Lukáš - 1991

Muži A: SK MARIA Votice - Jiskra Třeboň [17.10.2009]

Datum: Sobota 17.10.2009 23:10 - aktualizováno: Sobota 17.10.2009 23:20Zobrazeno: 1490x
4:0 (1:0)

Domácí chtěli změnit špatnou bilanci s Třeboní, na čemž začali pracovat hned od začátku, když ve 4. minutě zakončil Walter střelou k tyči akci Lizáka s Rezkem. Poté se šance rodily na obou stranách, ale dvakrát domácí Viskup a třikrát Horváth pálili vedle. Na druhé straně se zapotil Mašín při střelách Slámy, Hačky a trestném kopu.

Vstup do druhého poločasu opět vyšel domácím, když Horváth po průniku Knoblocha a přihrávce Rezka, patičkou zvýšil na 2:0. O chvíli později trefil Horváth tyč. Domácí opanovali hru a v 64. minutě vybojoval Lizák míč, naservíroval ho Horváthovi a ten musel uklidit balón do sítě. Poté přišly chvíle Knoblocha, poprvé střelu brankář vykopl nohama a podruhé již po sóle upravil na konečných 4:0. Hosté vyprodukovali po přestávce jen jednu navštívenku, která ale Mašína nepřekvapila.

„Nedostali jsme branku a od toho se odvíjí naše hra. V prvním poločase jsme si vytvářeli šance spíše my, ale proměnili jen jednu. Ve druhém poločase jsme si vytvořili příležitostí na několik zápasů a jen Martin Horváth, pokud by měl střelecké štěstí, tak mohl místo dvou gólů dát pět. Vítězství 4:0 nám pomůže k vylepšení v tabulce a psychické pohodě. Jsem rád, že to tak dopadlo a chci hráčům poděkovat za velmi dobrý přístup k zápasu,“ zářil po zápase trenér Votic Ivan Pihávek.