dorost - MFK
mladší žáci - FK Kolín

Muži A: SK Lhota - SK Votice [25.8.2013]

Datum: Pátek 30.8.2013 10:48 - aktualizováno: Pátek 30.8.2013 10:58Zobrazeno: 1281x
1:3 (0:1)

V úvodu utkání měli více ze hry domácí a gólman Soukup musel několikrát zasahovat,  jednou trefil Jiránek břevno.  Hosté se začali prosazovat až v závěru poločasu. Nejprve střelu Homolky kryl domácí gólman Šimek, aby v poslední minutě Kondáš vstřelil gól do šatny. Hned na začátku druhé půle zvýšil Němeček po samostatném úniku a střelou pod brankářem. Domácí nesložili zbraně a po chybné rozehrávce musel Soukup vytáhnout parádní zákrok, aby zneškodnil těžkou střelu k tyči. Přesto Lhota snížila po faulu Otradovce z penalty na 1:2. Jenže Votice  si vítězství už nenechaly vzít a po centru Šlejmara skončila střela Štorka potřetí v síti. Autor: Petr Roubíček