dorost starší - Sedlčany
Písek doma
Písek doma

Muži A: Podlesí - SK Votice [12.5.2013]

Datum: Pátek 17.5.2013 22:26 - aktualizováno: Pátek 17.5.2013 22:38Zobrazeno: 1247x
2:1 (2:1)

Vše podstatné se odehrálo v úvodní čtvrthodině. Domácí vlétli na Votice a již ve druhé minutě dorazil míč do sítě Sedláček. O pět minut později to už bylo 2:0, když si zpracoval míč a prostřelil votického gólmana Dvořáka. Hosté odpověděli ve 13. minutě Pohanem. Jeho parádní trefa z dvaadvaceti metrů zapadla do šibenice domácího gólmana. Ve 31. minutě k překvapení všech zapískal rozhodčí pokutový kop proti hostům. Dvořák vystihl směr a penaltu vyrazil. V závěru poločasu unikl Sedláček, ale jeho lob Dvořák vystihl.
Po změně stran se činili střelci i gólmani obou mužstev, ale skóre se již nezměnilo. Na straně domácích nedali Gabriel a Kadlec, nedařilo se ani Štorkovi a Šlejmarovi. V 88. minutě unikl agilní podlesský  Sedláček, ale Dvořák byl na místě. Stejnou mincí oplatil v 90. minutě Říha, ale jeho střelu zblokovala domácí obrana.

Autor: Petr Roubíček