dorost - Petrovice

Muži A: Loko Vltavín - SK MARILA Votice [30.9.2008]

Datum: Pátek 3.10.2008 20:42Zobrazeno: 1626x
6:0 (1:0)

Pro votické začal zápas špatně. V 7. minutě se po chybné rozehrávce řítil domácí hráč sám na Duchečka, ten ho v šestnáctce podrazil, byl vyloučen a penaltu Bureš proměnil. Ještě do poločasu náhradní gólman Soukup kryl střelu Olivy a Bartůněk pálil po centru vedle.

Ihned po přestávce vyrazil Soukup dělovku Bartůňka na roh. V 52. minutě přišel po chybě Málka centr, který uklidil do sítě Bartůněk - 2:0. Za tři minuty se poroučel ze hřiště po druhé žluté kartě špílmachr Votic Svoboda a domácí hlavičkou dvojnásobnou přesilovku za čtyři minuty využili. V 63. minutě vytáhl rozhodčí Mareška třetí červenou kartu, tentokrát pro Horvátha. Proti osmi se domácí ještě třikrát prosadili, nejprve Socha a poté dvakrát Krimlák uzavřeli na konečných 6:0. A to ještě od 78. minuty dohrávali hosté zápas jen v sedmi, když odstoupil Gazmend, který kulhal od 53. minuty po faulu Sochy.