Dorost - Týnec
Votice B - Jankov

Muži A: Kácov - SK Votice [14.11.2015]

Datum: Středa 18.11.2015 10:53 - aktualizováno: Středa 18.11.2015 11:00Zobrazeno: 2077x
0:3 (0:0)

Vlašim – V posledním podzimním kole fotbalové I. A třídy zajížděly Votice do Vlašimi, kde je čekal předposlední Kácov. Zápas zlomili hosté na svoji stranu třemi góly ve druhém poločase. Votice tak přezimují na osmém místě.

KÁCOV – VOTICE 0:3 (0:0)

Od úvodních minut měli hosté více ze hry a v prvním poločase si vypracovali tři dobré příležitosti, ale Kolář střílel těsně vedle, Voráček špatně naložil s centrem Viskupa a v největší šanci zamířil Voráček po dobré kombinaci mimo brankové tyče Kňazíka. Kvality brankáře Tůmy na druhé straně vyzkoušel jen Moudrý.

Po přestávce se pokračovalo v zaběhnutých kolejích. Ihned po příchodu vyrazil Kňazík hlavičku M. Budila po trestném kopu Čupra. Po Hodině hry se mohli dostat Kácovští do vedení, když křížnou střelu Červeňáka zastavila tyč. A tak přišlo, nedáš – dostaneš. Slunečko napřáhl a míč po parádní ráně zaplul do šibenice marně plachtícího brankáře Kácova. To byl zlom v zápase. Hosté se uklidnili a přidali ještě dvě branky. V 74. minutě unikl Viskup, jehož lahůdkový centr přetavil hlavou Kramný ve druhý gól. V 90. minutě přišel na plac V. Budil a po chvilce pobytu uzavřel po centru na konečných 0:3.

„Utkání jsme měli pod kontrolou a zaslouženě jsme vyhráli. Řadu příležitostí jsme v první půli bohužel nedotáhli do konce. Pozitivní je, že o branky se postarali všichni tři mladíci," řekl po utkání kouč Votic Martin Bárta.

Autor: Petr Roubíček
62. Slunečko, 73. Kramný, 90. + 1. V. Budil.