B mužstvo jaro 2009
Odešel kamarád

Muži A: Jiskra Domažlice - SK MARILA Votice [29.8.2009]

Datum: Pondělí 31.8.2009 10:23 - aktualizováno: Středa 2.9.2009 21:14Zobrazeno: 1567x
3:1 (3:1)

O výsledku rozhodl už první poločas

Domažlice / Po výhře nad béčkem Dukly Praha se jela v sobotním odpoledni divizní Marila Votice „poprat“ o body na západ Čech do Domažlic.  /Petr Roubíček-Deník/

Kdo přišel na zápas v polovině prvního poločasu, žádnou branku již neviděl. Vše podstatné se odehrálo hned na jeho začátku. V 5. minutě unikl domácí Bárta a jeho centr dorazil do sítě Bahleda. V 8. minutě už to bylo 2:0 a jako přes kopírák dorazil centr ze strany opět Bahleda. Šokovaní hosté se brzy oklepali a v 15. minutě si zpracoval dlouhý míč Horváth a střelou k tyči snížil. Netrvalo dlouho a po standardce si nešťastně vstřelil vlastní gól Gazmend. Do poločasu bylo na obou stranách několik střel, ale na skóre se nic nezměnilo. Ani druhá půle už nic zajímavého nepřinesla a domácí si výsledek v poklidu uhájili.