žáci starší - Olbramovice
MARILA B - Neveklov

Muži A: Hvozdnice - SK Votice [31.10.2015]

Datum: Neděle 1.11.2015 09:39 - aktualizováno: Neděle 1.11.2015 09:42Zobrazeno: 1696x
2:2 PK 0:3 (0:1)

Hvozdnice - Fotbalistům Votic nestačilo dvoubrankové vedení v I. A třídě ve Hvoznici a o výhru za tři body přišli v nastavení. Penaltový rozstřel, ale zvládli na jedničku i díky brankáři Soukupovi.

HVOZDNICE – VOTICE 2:2 (0:1) PK 0:3

Po nezáživném začátku udeřili první hosté, když ve 24. minutě rychlý protiútok a přihrávku Slunečka zkušeně zakončil Štork. Vzápětí mohl Homolka zvýšit vedení Votic, ale po úniku Slunečka trestuhodně přestřelil branku. Domácí až v závěru poločasu zahrozili hlavičkou Rochla těsně vedle.

Ihned po přestávce předvedli hosté parádní akci. Štork trefil po centru břevno, Viskup brankáře a Slunečko už rozvlnil síť – 0:2. Vzápětí opět Homolka mohl domácí dorazit, ale gólman byl proti. Poté se Hvozdničtí zlepšili. Ránu Třešňáka nejprve Soukup vyrazil na roh, ale o chvíli později již bývalý ligový fotbalista přehlavičkoval vše, co stálo za ním, a snížil na 1:2. Následně opět stejný souboj vyhrál Soukup, aby na druhé straně odmítl rozhodnout Štork. A tak přišel v nastavení rohový kop, po kterém domácí natřikrát protlačili míč do sítě, když posledním byl Němec.

A tak se šlo do penaltového rozstřelu, který zcela ovládli hosté, když domácí ani jednou ze tří pokusů nerozvlnili síť (dvakrát chytil Soukup, jednou mimo).

„Darovali jsme soupeři bod, když jsme na penalty vyhráli. Vedli jsme 2:0, ale poté jsme si nechali dát dva góly hlavou, druhý v 88. minutě. V zápase jsme měli spousty protiútoků, které nám zhatily většinou nepřesné finální přihrávky," posteskl si po zápase trenér Votic Martin Bárta.

Autor: Pavel Šimáček
58. Třešňák, 90. + (3.) Němec – 24. Štork, 48. Slunečko.