B mužstvo 1981
Memoriál J.Chudlářského

Muži A: FK Příbram - SK MARILA Votice [16.6.2010]

Datum: Sobota 3.7.2010 09:50 - aktualizováno: Neděle 4.7.2010 22:34Zobrazeno: 1551x
3:2 (2:1)

Skóre otevřel domácí Pazderník, když tečovaná rána proklouzla do votické branky. Vyrovnání zařídil Borkovec střelou, která před gólmanem Krejčím nečekaně skočila. Poločasový stav uzavřel domácí Šlapák po průniku Mojdla. V 71. minutě zvýšil na 3:1 Veselý z trestného kopu. Ze závěrečného tlaku upravil Lukeš z penalty, nařízené za sražení Waltera, na konečných 3:2.

„Soupeř byl rychlejší důraznější a byl hladovější po vítězství. My jsme zápas odehráli jen z povinnosti a hráči již byli myšlenkami již na dovolených,“ zhodnotil poslední zápas sezony trenér Votic Ivan Pihávek.