V Drachkově s ligovým dorostem
Poříčí - Hvozdnice 4:3

Dorost: Všenorský SK - SK MARILA Votice [26.10.2008]

Datum: Úterý 28.10.2008 09:02 - aktualizováno: Sobota 1.11.2008 07:41Zobrazeno: 1902x
1:8 (1:3)

Hosté začali opatrně, dlouho se nemohli dostat do šance - až ve 22.minutě proměnil přihrávku Smažíka Voráček. Po pěti minutách domácí z trestného kopu vyrovnali, když mokrý míč gólman Nerad neudržel v rukavicích. Naštěstí pro hosty po dalších pěti minutách dal Houška na 1:2.  Třetí branku do poločasové přestávky přidal po akci Voráčka Smažík.

Do druhého poločasu u domácích nenastoupil pro zranění kapitán Platil a tím se otevřela domácí obrana ještě víc. Další branku Votic dal Dvořák a pak vzal osud zápasu do nohou kapitán Houška, který byl pak téměř u všeho. Sám dal  ještě dvě branky, na další nahrál  Račanskému. Tečku za utkáním udělal v 85.minutě hlavou Sládek.