Policejní pohár
závěrečná schůze 01

Dorost starší: Tatran RAKO Rakovník - SK MARILA Votice [4.11.2006]

Datum: Pondělí 6.11.2006 19:59 - aktualizováno: Pondělí 13.11.2006 20:06Zobrazeno: 1781x
0:3 (0:2)

Hosté z Votic byli od úvodních minut utkání lepším celkem a na rozdíl od soupeře věděl co budou hrát. Soupeře soustavným tlakem nutili k chybám. Domácí dokázali odolávat jen do 8.minuty, kdy se po akci středem hřiště a přesnou střelou Šacha ujali hráči Marily vedení 0:1. I po vstřelené brance nadále ovládali hru, ale už se netlačili za každou cenu před domácí branku a trpělivě čekali na příležitost, která přišla ve 32.minutě. Po bleskurychlé akci, kterou zakončil votický Špaček hlavou k tyči již byl stav 0:2.

Druhý poločas probíhal stejně jako první, kdy domácí i přes zlepšenou kombinaci ve středu hřiště, působili i nadále bezradným dojmem a jen se štěstím odolávali brejkům hostí. Definitivní rozhodnutí přišlo v 72.minutě, kdy se prosadil střídající Žák, který upravil na konečných 0:3