Stará Boleslav - dorost mladší
tanečky
tanečky

Dorost starší: SK Spartak Příbram - SK MARILA Votice [7.10.2006]

Datum: Pondělí 9.10.2006 21:59 - aktualizováno: Úterý 10.10.2006 12:24Zobrazeno: 1673x
3:0 (2:0)

Domácí hráči byli od začátku aktivnější a především důraznější. Zaslouženého vedení se ujali ve 12.minutě, kdy proměnili pokutový kop. Na 2:0 zvýšili ve 29.minutě po rychlé křídelní akci. Ve druhém dějství hosté ožili, hned ve 47.minutě si vytvořili beankovou příležitost, ale bez gólového efektu. Domácím se vzápětí podařilo skórovat potřetí a o výsledku bylo deinitivně rozhodnuto. Výsledek už nezměnila ani povedená střela Daniela, která skončila na břevně domácí branky.