S Viktorkou

Dorost starší: SK Slaný - SK MARILA Votice [26.8.2006]

Datum: Úterý 29.8.2006 23:02Zobrazeno: 1519x
3:2 (0:1)

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří agresivní hrou zatlačili hosty před vlastní pokutové území, ale bez gólového efektu. Po deseti minutách hry začali hosté přebírat otěže zápasu do svých rukou. V 11.minutě ještě Špaček akci nedotáhl do konce, ale v 18.minutě obešel i brankáře, byl jím faulován v pokutovém území, brankář vyloučen a kopala se penalta. Tu bezpečně proměnil Šach. Od této chvíle byli hosté lepší, ale nedokázali proměnit ani jednu gólovou šanci. Domácí bojovali, hráli obětavě a také byli odměněni. První jejich střela skončila v 56.minutě v síti hostů - 1:1. Druhá střela - 2:1. Po druhé brance domácí ožili, hosté zabránili další brance jen za cenu faulu (1 ČK). Domácí zcela ovládali hru. V 76.minutě byl na polovině hřiště faulován hostující hráč, který ještě při pádu zasáhl ruku domácího (2 ČK). Rázem měli domácí početní převahu, ale hosté se nevzdávali, v 81.minutě vyrovnali. Poslední slovo v utkání měli domácí, kteří si vítězství za svůj nadšený a bojovný výkon na rozdíl od hostí zasloužili.