Sedlec-Votice

Dorost starší: SK MARILA Votice - Tatran Sedlčany [20.8.2006]

Datum: Pondělí 21.8.2006 21:26Zobrazeno: 1714x
3:2 (2:0)

Sousedské derby začalo dobře pro domácí, nedůslednost v obraně potrestal už ve čtvrté minutě střelou z vápna Daniel. Z dalšího protiútoku přidal překvapené obraně průnikem přes polovinu hřiště další branku Jonszta. Do poločasu se pak vyznamenali oba brankáři. Ve druhé polovině ztratila hra náboj, obě družstva musela již v první půli vystřídat po dvou hráčích. Domácí byli přesto důraznější a v 66.minutě po brance Voráčka už vedli o tři branky. Vypadalo to, že hráči Tatranu rezignovali, ale na nohy je postavila penalta po faulu Šacha.  Začali bojovat, ale víc než zkorigovat na 3:2 se jim nepodařilo.