dorost mladší - Dobříš
Přípravka - podzim 2006

Dorost starší: SK MARILA Votice - Tatran Sedlčany [19.8.2007]

Datum: Pondělí 20.8.2007 18:39 - aktualizováno: Úterý 21.8.2007 21:28Zobrazeno: 1557x
5:2 (2:1)

Po již dvou prohraných zápasech nastoupil tým staršího dorostu ke svému třetímu utkání na domácí půdě proti Sedlčanům.Domácí měli co napravovat a v derby nastoupili s pozměněnou sestavou, která hned v 9.minutě inkasovala po pěkné akci Sedlčan. Hosté se však neradovali dlouho, protože z následné rozehrávky chytrou, dalekonosnou střelou překvapil Petr Daniel hostujícího gólmana, který se jen bezmocně ohlédl za míčem v síti - 1:1. Od této chvíle přebral iniciativu domácí tým, který se ve 29.minutě dostal do vedení brankou Neuberga- 2:1. Po Žákově gólu na 3:1 se zdálo být rozhodnuto, jenže přišel trest za zaváhání domácí obrany v podobě pokutového kopu. Ten domácí brankář Januš bravurně zlikvidoval. Nedáš - dostaneš! Neuberg namazal Voráčkovi a bylo to 4:1. Hosté ještě stihli zahrozit a snížili po chybě obrany na 4:2. Poslední slovo měl a na konečných 5:2 upravil Šimák.