Kosmonosy - dorost starší
žáci - Kolín

Dorost starší: SK MARILA Votice - SK Spartak Příbram [13.5.2007]

Datum: Úterý 15.5.2007 09:01 - aktualizováno: Úterý 15.5.2007 14:37Zobrazeno: 1721x
0:2 (0:0)

Utkání prvního týmu z druhým rozhodl větší důraz a pohotovost v zakončení hostujícího týmu.

Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště s minimem střeleckých pokusů. Největší příležitostí domácích bylo těsně před přestávkou zakončení Filipa Dohnala, které však směřovalo přesně do náruče připraveného brankáře.

V 65. minutě se hosté ujali vedení, když Jantač nepokryl Gregořicu a ten přesnou střelou zavěsil.Po dvou minutách mohlo být srovnáno ale střela proletěla těsně vedle tyče.V 76. minutě vedli hosté již o dvě branky když využili další brejk v němž Sedláček nedal Janušovi šanci. Do konce zápasu si již hosté taktickou hrou své zasloužené vítězství bez problémů pohlídali.