UMT

Dorost starší: SK MARILA Votice - SK Polaban Nymburk [29.10.2006]

Datum: Pondělí 30.10.2006 20:19Zobrazeno: 1801x
2:1 (1:0)

Souboj sousedů z tabulky začali lépe domácí, kteří dostali hráče Nymburka pod tlak a kombinační hrou si začali vytvářet brankové příležitosti, ve kterých se postupně ocitli Dohnal, Slabý, Jonszta, Daniel, ale trápení v koncovce ukončil až ve 31.minutě Neuberg po rychlé akci na jeden dotek a přesné střele k tyči - 1:0 (domácí ne vstřelení branky čekali rovných 300 minut!). Hráči Polabanu hrozili v první půli jen rychlými brejky především Soukalem, ale toho stačili domácí vždy včas zastavit. Domácímu Neubergovi se ještě do poločasu podařilo gólovou akci zopakovat, ale brankář hostí ji vynikajícím zákrokem zmařil. Ve druhé půli se hrálo opět jen na jednu branku, ale votickou. Hosté přidali na důrazu, zpřesnili hru a bylo otázkou času, kdy se dočkají vyrovnání. První jejich vážnější šanci v 60.minutě domácí se štěstím ještě ustáli, ale v 66.minutě už hosté hrubou chybu domácí obrany  potrestali a srovnali na 1:1. Domácí i přes nepříznivý vývoj utkání začali zvedat hlavu, ale zpět na úplné dno psychických sil je poslala v 76.minutě Danielem neproměněná penalta, kterou sudí nařídil za hraní rukou. Hráči Marily nepřestali bojovat, za což byli odměněni v poslední minutě utkání, kdy střelou z hranice 16 metrů prosadil ještě před čtrnácti minutami nešťastný exekutor pokutového kopu Daniel - 2:1!