Coca-cola Votice
dorost - Meteor Tábor

Dorost starší: SK MARILA Votice - MFK Dobříš [27.5.2007]

Datum: Úterý 29.5.2007 09:29 - aktualizováno: Středa 30.5.2007 22:58Zobrazeno: 1806x
2:0 (1:0)

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí. Již v 9. minutě nastřelil Jirka Kadlec po rohu Ládi Neuberga břevno a o pět minut později hlavička stejného hráče těsně minula „šibenici". V 16. minutě dotáhl do úspěšného konce svou sólovou akci Filip Dohnal, kterému se teprve napotřetí podařilo prostřelit hostujícího brankáře. Hosté se potom věnovali více řečnění než hře a v průběhu první části hry obdrželi čtyři žluté karty.

V úvodu druhé části hry byla hra vyrovnaná ale od 60. minuty na hřišti bylo pouze hostující mužstvo. Domácí špatně obsazovali a hra se odehrávala pouze na jejich polovině. Naštěstí náznaky šancí pochytal Jakub Januš , nebo je odvrátila obrana. V poslední desetiminutovce došly síly i hostům, hra se vyrovnala a definitivní podobu dal výsledku minutu před koncem Petr Daniel.