Trénink
Trénink
Votice-Hvozdnice

Dorost starší: SK MARILA Votice - Fotbalový Klub Brandýs n.L. [30.9.2007]

Datum: Středa 3.10.2007 13:26 - aktualizováno: Čtvrtek 4.10.2007 22:24Zobrazeno: 1717x
2:1 (2:0)

Domácí se tentokrát na svého soupeře doslova vytáhli. Hostující - vedoucí tým tabulky, zřejmě trochu podcenil domácí a začal dost laxně. V první šanci se objevil Voráček, ale gólman jeho nepříliš tvrdou střelu po zemi vyrazil. Ujala se až druhá střela k tyči, na kterou hostující gólman nestačil včas reagovat 1:0.Po dalším útoku se domácí dažadovali pokutového kopu za ruku, ale rozhodčí byl jiného názoru. Po rohovém kopu pak ze skrumáže ještě zvýšil Smažík na rozdíl dvou branek.

Druhý poločas domácím docházeli síly, soupeř začal lépe kombinovat a v 53.minutě snížil po pěkné akci Veselým na 2:1. Poslední půlhodinu domácí bránili výsledek, v útoku zůstával jen Voráček, který mohl rozhodnout - po úniku zleva prošel pokutovým územím, ale jeho střelu brankář kolenem vykopl nad branku. Po závěrečném hvizdu s přehledem řídícího sudího Kováře propukla v domácích oprávněná radost z vítězství.