Sedlčany dorost starší

Dorost starší: SK MARILA Votice - AFK Kolín [1.10.2006]

Datum: Pondělí 2.10.2006 23:15Zobrazeno: 1481x
2:0 (0:0)

Od začátku utkání byli domácí aktivnější, ale pozorně a především důrazně bránící hráči Kolína, neumožnili domácím dostat se do výraznějšího tlaku. Přesto se v první půli domácí dostali do dvou vyložených šancí, které neproměnili. I druhou půli začali lépe domácí, zpřesnili kombinaci a stále častěji ohrožovali kolínského brankáře. Hosté odolávali jen do 66.minuty, kdy se svým důrazem prosadil agilně hrající Slabý - 1:0. Druhou, uklidňující branku vstřelil Neuberg, kterého do sóla vyslal nádhernou přihrávkou Daniel. V utkání, které dobře řídli rozhodčí Kaucký, mohlo být vítězství výraznější, být větší přesnosti domácích útočníků.