Regions Cup Votice

Dorost starší: Sj Stará Boleslav - SK MARILA Votice [22.4.2007]

Datum: Pondělí 23.4.2007 22:08Zobrazeno: 1350x
1:2 (1:0)

Hned od úvodního hvizdu byli lepším mužstvem hráči Votic, kteří na špatném terénu lépe kombinovali ale pozorně bránicí soupeř odolával. Domácí dostal na „koně" velkou chybou hostující brankář, který neudržel v 15 minutě lehký centr a při následné snaze získat míč zpět pod kontrolu fauloval domácího útočníka.Z nařízeného pok.kopu se domácí ujali vedení 1:0. Do konce půle se hrál fotbal od vápna k vápnu bez brankových příležitosti .Do druhé půle šli hráči Marily se snahou otočit výsledek. Sice prvních deset minut více diskutovali nad spornými výroky rozhodčích než hráli fotbal, ale vše změnila 15 minuta, kdy po parádní narážečce Šacha proběhl celým středem hřiště Kadlec a sám před domácím brankářem chladnokrevně proměnil 1:1.Hned za pět minut centroval hostující Dohnal,domácí brankář míč podběhl a pro Votického Neuberga nebyl problém míč poslat za jeho záda......jenže k překvapení všech rozhodčí odpískal vymyšlený faul na brankáře, kterého nikdo z hostujících hráčů neatakoval. Ovšem hned z následného protiútoku už střele Votického Špačka z hranice velkého vápna  nic nestálo v cestě  68. minuta 1:2. Pak již jen stojí za zmínku opět vymyšlené zdržování Votického brankáře, za což uviděl žlutou kartu a pět minut nato údajné hraní rukou mimo pok.území a druhá žlutá a zároveň i červená. Ale Votičtí hráči se tím nenechali rozhodit a své  vítězství si s přehledem pohlídali.