Všenory
Všenory
Kolín - dorost starší

Dorost starší: MSK Kosmonosy - SK MARILA Votice [24.9.2006]

Datum: Úterý 26.9.2006 20:58 - aktualizováno: Středa 27.9.2006 11:32Zobrazeno: 1458x
3:1 (2:1)

Domácí hráči vstoupili do utkání s jasnou představou, hrát jednoduchý fotbal s nakopávanými míči do hostujícího pokutového území. Už ve čtvrté minutě se domácím podařilo vsítit první branku utkání, kdy zřejmě ještě spících hráči Votic nechali neobsazené domácí hráče, kteří trestali přesnou střelou z hranice velého vápna. Od této chvíle se domácí zatáhli, ale hodně špatně hrající hosté je nemohli vůbec ohrozit i když měli většinu času první půle míč na svých kopačkách. Hosté se dočkali vyrovnání ve 44.minutě, kdy se prosadil Neuberg. Zatímco Votičtí slavili, poslali domácí další míč do hostujícího pokutového území a úplně volný hráč ve 45.minutě dal na 2:1. I ve druhé půli hráli hosté špatně a jejich tragický výkon korunoval třetí brankou domácí hráč, který proměnil trestný kop z dvaceti metrů, kterému předcházela hrubá chyba brankáře - 3:1.