Votice - Královice
Dorost v přípravě na jaro 2007

Dorost starší: Mnichovohradišťský SK - SK MARILA Votice [17.6.2007]

Datum: Pondělí 18.6.2007 20:31 - aktualizováno: Neděle 24.6.2007 10:57Zobrazeno: 1739x
0:2 (0:0)

Utkání začala obě mužstva opatrně, se snahou neudělat chybu. V průměrné první části hry hosté nepotvrzovali umístění na čele tabulky a předváděli sterilní hru plnou nepřesností. Do druhé části vstoupili lépe, zlepšili pohyb a ze zlepšené hry se rodily i šance. V 52. minutě utkání po akci Voráčka a Šacha postupoval Martin Špaček sám na branku. První střelou trefil tyč, ale dorážku bezpečně zvládl - 0:1 V 60. minutě postupoval Matěj Voráček sám na branku, byl stažen za dres, ale hra pokračovala dál. Z protiútoku upadl domácí útočník v pokutovém území, nařízený pokutový kop zneškodnil Jakub Januš. V 72. minutě si postavil Daniel Šach míč k trestnému kopu a přesnou střelou k tyči překvapil domácího brankáře. V závěru ještě nevyužili šance na zvýšení náskoku Voráček a Dohnal a tak se skóre již nezměnilo.