Votice na soustředění
MARILA - BOHEMKA

Dorost starší: MFK Dobříš - SK MARILA Votice [22.10.2006]

Datum: Úterý 24.10.2006 12:25 - aktualizováno: Úterý 24.10.2006 22:39Zobrazeno: 1407x
1:0 (0:0)

Od prvních minut utkání se hrál pohledný fotbal, ve kterém si více brankových příležitostí vytvořili hráči Marily, ale už ve třetím zápase v řadě bez využití. Domácí měli v první půli jen dva náznaky šancí, ale také bez efektu. Ve druhé půli byli opět aktivnější hráči Votic, kteří byli po většinu druhé půle i lepším mužstvem. Ale konečný výsledek měl podobu úplně jinou. Domácím skvěle vyšlo střídání, když nový hráč byl na hřišti sotva 30 vteřin, rozhodl po rychlém protiútoku (kterému ovšem předcházel neodpískaný faul na hostujícího hráče před domácím pokutovým územím) a parádní střele z 25 metrů, že tři body zůstanou v Dobříši. Hostům nepomohl k remíze ani závěrečný tlak a ani štěstí, kdy při zahrávání rohového kopu a souboje mezi brankáři vyšel lépe opět domácímu, který parádní hlavičku brankáře Kopeckého i za pomoci břevna vyrazil na další roh...