Kunice-Čáslav

Dorost starší: MFK Dobříš - SK MARILA Votice [16.3.2008]

Datum: Úterý 18.3.2008 12:24Zobrazeno: 1341x
5:2 (1:2)

Marila Votice v prvním zápase na jaře zajížděla na půdu MFK Dobříš, kde hráči chtěli vybojovat nějaké body. Hosté začali excelentně, už v 5‘ minutě se přesně k tyči trefil Šimák. V 8‘ minutě to bylo už 0:2, když krásně po samostatné akci prostřelil domácího golmana kapitán Neuberg. Ale po vstřelení dvou branek Marila přestala úplně hrát a zbytečně znervózněla. Domácí na obranu hostí valili jeden útok za druhým. Až ve 35‘ se jim podařilo snížit, kdy se ve vápně nešťastně odrazil míč do brány. Do druhého poločasu šla Marila s tím, že výsledek potřebuje udržet. Ale bohužel Dobříš už 55‘ minutě vyrovnala na 2:2 a dokonce pět minut později už hosté prohrávali 3:2. Marila se snažila vyrovnat, poslala do útoku nové tváře a už se zdálo, že se podaří vyrovnat, jenže bohužel Neuberg nařízenou penaltu po faulu na Jantače neproměnil.Domácí si pak průběh pohlídali a nakonec z protiútoku a penalty upravili na 5:2