Votice - Koloveč
memoriál
memoriál

Dorost starší: AFK Kolín - SK MARILA Votice [6.5.2007]

Datum: Pondělí 7.5.2007 21:00 - aktualizováno: Pondělí 7.5.2007 22:33Zobrazeno: 1712x
1:6 (1:1)

Do dalšího zápasu nastupovali starší s vědomím přivést domu body od soupeře, který se pohybuje na dně tabulky. První poločas byl opatrný i když se už v 13. minutě podařilo vstřelit Neubergovi branku. Radost našeho mužstva netrvala dlouho a kolínským se po deseti minutách hry podařilo vyrovnat a tak to i zůstalo do konce poločasu. V druhé časti se změnil obraz hry ve prospěch hostí, díky zjednodušené a přesné kombinaci, která byla skoro vždy zakončena brankou.Rázem se změnil výsledek na 1 : 6 a mužstvo sklidilo uznání od místních přihlížejících i z řad funkcionářů klubu.