B - Divišov
B - Divišov
žáci mladší - Kolín

Dorost: Sokol Teplýšovice - SK MARILA Votice [9.5.2009]

Datum: Pondělí 11.5.2009 19:12 - aktualizováno: Pondělí 11.5.2009 20:50Zobrazeno: 1721x
2:3 (1:3)

Když Šedivý neproměnil svůj první únik v branku, dostali se ke slovu domácí a šli do vedení doraženou střelou po chybě obrany. Poté utekl dvakrát Voráček, nejprve proměnil perfektní pas Jantače ve vyrovnávací branku (18´) a o dvě minuty později nahrál na branku J.Říhovi - 1:2. Když do poločasu zvýšil křižnou ranou Otradovec, zdálo se být o výsledku rozhodnuto.

Pár minut před koncem ale domácí snížili na rozdíl jedné branky a měli tři další velké příežitosti hlavně ze vzduchu.  Nakonec se do šancí dostávali i hosté, hlavou neproměnil Smažík, kterému míč brankář vyrazil na břevno a v úplném závěru ještě trefil břevno Voráček.