Hokej Votice 1972-73
Všeradice-dorost

Dorost: SK MARILA Votice - Sokol Podlesí [26.9.2010]

Datum: Pondělí 27.9.2010 07:09 - aktualizováno: Pondělí 27.9.2010 07:42Zobrazeno: 1642x
3:3 (2:0)

Domácí šli do vedení  ve 12.minutě brankou Sládka, který napálil na vlastní polovině míč na soupeřovu branku, kde po uklouznutí gólmana už nikdo jiný nebyl. K překvapení všech dobře hrající hosté inkasovali ve 20.minutě podruhé, když míč za gólmanova záda poslal Procházka.  Po změně stran se hosté probudili, dvě minuty po výkopu snížili na 1:2. Po šedesáti minutách srovnali na 2:2 a když za dalších  pět minut otočili utkání ve svůj prospěch, vypadalo to s domácími dost mizerně. Přesto se v 90.minutě ještě prosadil po levé straně Šedivý, našel přesně nabíhajícího stopera Sládka, který svou druhou brankou zachránil pro domácí remízu.