Heřmaničky - Budenín
Žáci starší - poslední společné foto

Dorost: SK MARILA Votice - SK Petrovice u Sedlčan [12.9.2010]

Datum: Neděle 12.9.2010 13:26 - aktualizováno: Neděle 12.9.2010 13:40Zobrazeno: 1769x
4:0 (0:0)

První poločas s mírnou převahou domácích, ale bez brankového efektu. Trápení ukončil ve 48.minutě chytrou hlavičkou Bradáč, který poslal domácí do vedení. O pár minut později byl faulován  pokutovém uzemí Boukal a penaltu proměnil s přehledem Sládek. Hosté po dvou rychlých brankách vyklidili pole a tak ještě zvýšil na 3:0 Bauer a konečný výsledek stanovil po samostatném úniku Říha.