Všeradice
Všeradice
Votice - Čerčany

Dorost: SK MARILA Votice - SK Petrovice [10.9.2011]

Datum: Sobota 10.9.2011 13:29 - aktualizováno: Středa 14.9.2011 13:47Zobrazeno: 1741x
4:3 (4:0)

FOTO z utkání

Domácí hráči měli úvod utkání z říše snů.V 8´,13´, skóroval domácí Říha, v 19´Kramný a hned o minutu později opět Říha a již ve 20´se zdálo, že o výsledku utkání je rozhodnuto. Domácí dál dobývali hostující branku, ale už své brankové příležitosti svým nedůrazem nedokázali proměnit.Do druhé půle nastoupili domácí s hlavami nahoře a když do 60´hosté branku nevstřelili, tak domácí začali vypouštět souboje, přestali běhat a tak je po zásluze začali hosté trestat - 64´rychlý protiútok 4:1, 68´lob z 20 metrů 4:2, 75´hrubá chyba domácího brankáře 4:3.Posledních 15´hosté domácí zatlačili a jen z velkým štěstím domácí své vítězství ubránili, i když za předvedený výkon v poslední půlhodině si vyhrát nezasloužili