dorost - Teplýšovice

Dorost: SK MARILA Votice - FK FERCOM Týnec n. Sázavou[8.5.2011]

Datum: Pondělí 9.5.2011 18:07 - aktualizováno: Pondělí 9.5.2011 18:45Zobrazeno: 1472x
3:2 (2:1)

FOTO Z UTKÁNÍ

V okresním derby se vedení ujali fotbalovější hosté po sedmi minutách hry. Domácím trvalo téměř půl hodiny než se dostali do hry a Bradáčem vyrovnali. Zaražení hosté pak chybovali ještě jednou a minutu před přestávkou inkasovali podruhé.

V 66.minutě druhého poločasu se po zmatku v obraně domácích prosadil hostující Kalfas a bylo srovnáno. Remízové utkání nakonec rozhodl deset minut před koncem domácí Sládek.