Votice - Jankov
Poskočil Ondřej - 1995

Dorost: SK MARILA Votice - FC Jílové [7.11.2010]

Datum: Středa 10.11.2010 19:31 - aktualizováno: Středa 10.11.2010 19:38Zobrazeno: 1586x
1:3 (0:2)

V prvním poločase byli aktivnější hosté, kteří využívali dlouhých nákopů za obranu a především chyb votických zadáku. Hosté se do vedení dostali ve 21´, kdy domácí nepokryli po autovém vhazování střed hřiště a pro hostujícího útočníka nebyl problém otevřít skóre zápasu. Poté se dostali ke slovu také domácí, ale dva samostatné úniky Šedivého na osamoceného brankáře hostí skončily mimo branku. V zápětí domácí vyrobili další hrubou chybu, která šla na vrub  brankáře Dvořáka, který při vyběhnutí podklouzl a pro hosty nebyl problém trefit prázdnou bránu 0:2.

Druhý poločas začali votičtí náporem, byli aktivnější, ale žádáného snížení se dočkali až v 75´, kdy zpoza šestnáctky napřáhl Šedivý - 1:2. Domácí přidali a v 82´se dočkali vyrovnání opět po střele z dálky, která se odrazila od břevna a dobíhající Bauer hlavou vyrovnal, jenže rozhodčí Matoušek odpískal ofsajd! !!!!!!!! Poté domácí hru otevřeli, ale místo vyrovnání inkasovali třetí branku v 90´.