dorost - Lety
Hřiště v roce 1938

Dorost: SK MARILA Votice - FC Jílové [20.9.09]

Datum: Neděle 20.9.2009 15:26 - aktualizováno: Pondělí 21.9.2009 12:48Zobrazeno: 2143x
1:0 (0:0)

Obostranně neurovnané utkání, ve kterém měli na svých kopačkách více šancí domácí, ale jejich akcím chyběla přesná koncovka. O tom, že body zůstanou nakonec doma, rozhodl v 88.minutě Jakub Homolka, který v šanci nezpanikařil a v klidu brankáře hostů zblízka překonal.

Svůj první zápas ve Voticích sehrál srb Ognjen Subic (1991) z FK Hajduk Bělehrad, který v sobotu přihlížel porážce A mužů z lavičky náhradníků.

Homolka
Novotný Josef
2/2
0
60
Dvořák Jan - Vinduška, Sládek, Bursík, Říha Jan -Dvořák Jiří, Subic, Homolka, Otradovec - Šedivý (79.Říha Luboš), Bauer (46.Boukal). Trenér Radek Baťha
-
  • dorost - Jílové
    dorost - Jílové

Nástup - Čmelík, Režný, rozhodčí Jos. Novotný, náš kpt. Jiří Dvořák, Ognjen Subič a Sládek

V obranné akci Sládek, Subič a Bursík

Homolka(7) dal v sobotu branku za B mužstvo a teď přemýšlí, jak ji dát i za dorost Jílovému

Míč z obrany vyváží Jan Říha, sleduje ho Subič,Otradovec, Sládek a Bursík

Homolka zatím krouží kolem hostujícího gólmana

Další útok zakládá srb Subic, přihlíží Sládek

Velká šance, ale Sládek(2), Bursík a Šedivý se nedomluvili

Konečně! 88.minuta - na střelci Homolkovi visí Říha a Bursík, přibíhá Vinduška s Dvořákem

Konec - ze hřiště odchází Boukal(13), který ve druhém poločase odvedl dobrou práci

Odchod do kabin - zraněný Matěj Voráček gratuluje k vítězství Markovi Vinduškovi...