dorost - Průhonice
SK Benešov - SK Votice

Dorost: Podlesí - SK MARILA Votice [30.4.2011]

Datum: Pondělí 2.5.2011 18:25 - aktualizováno: Pátek 6.5.2011 15:27Zobrazeno: 1455x
1:1 (1:1)

Domácí měli v první půli minimální převahu nad hosty, kterou dokázali ve 25.minutě z penalty proměnit ve svůj prospěch na 1:0. Hosté měli několik slibných příležitostí, ovšem bez úspěchu. Ve 38.minutě hosté zahrávali roh krásným centrem Váňi, který našel na zadní tyči Otradovce a po jeho centru na Bauera se i hosté dočkali své odměny. Druhý poločas byl kopií prvního poločasu, akorát bez branek. Mezi 70.-80.min. se Říha dostal dvakrát do samostatné šance, kterou mu domácí gólman vždy dokázal zlikvidovat.