V Kácově
V Kácově
Sedlec-Votice

Dorost: Petrovice - SK MARILA Votice [12.9.2009]

Datum: Sobota 12.9.2009 23:01 - aktualizováno: Sobota 12.9.2009 23:18Zobrazeno: 1784x
1:1 (1:0)

Bojovné, vyrovnané utkání, ve kterém měli zpočátku větší šance domácí, kteří nastřelili dvakrát břevno a v některých případech podržel hosty gólman Říha. Vedoucí branku hostů měl na hlavě Voráček, ale netrefil přesně. Domácí se pár minut poté ujali vedení. Pět minut před poločasem musel hřiště opustit Matěj Voráček, který si v souboji s domácím hráčem přivodil tržnou ránu na holeni a musel být převezen do nemocnice v Sedlčanech.

Po poločase se hra zklidnila, více vyrovnala, jednu ze šancí ještě neproměnil Otradovec, ale v 70.minutě na konečných 1:1 vyrovnal Jakub Homolka.